KAMPERY/POJAZDY EKSPEDYCYJNE

To nie są zwykłe pojazdy

To emocje. To wolność. To styl życia. Stań się obywatelem świata i zasiądź za kierownicą luksusowego domu na kołach.

Rodzajów tego typu pojazdów nie ma końca. Każdy jest tak niezwykły i niepowtarzalny jak osoba chcąca go stworzyć. Nasza firma z radością pośredniczy w realizacji marzeń naszych klientów.

Przykładowe realizacje i wyposażenie

Skrzynie montowane pod podłogą do przechowywania rzeczy lub montaż podzespołów takich jak kuchenki, grille i inne wyposażenie.

Bagażniki dachowe wraz z oświetleniem dalekosiężnym lub belki oświetleniowe. Relingi nadwozia z lampami oświetlającymi otoczenie pojazdu.

Konfiguracji okien, szyberdachów i drzwi według wskazań klienta. Klapy akcesyjne, klapy bagażnika, listwy do mocowania akcesoriów dostosowane do wymagań.

Winda tylna z dużymi skrzyniami, opuszczana hydraulicznie do poziomu gruntu z miejscem na koła zapasowe. Koła zabezpieczone przed kradzieżą. Dodatkowa rampa na rowery lub motocykl. Zestaw hydraulicznych nóg podporowych do stabilizacji i poziomowania pojazdu na postoju. Wykonanie windy całkowicie dostosowane do wymagań klienta.
Ściany działowe wewnątrz nadwozia, przygotowanie ścian pod montaż mebli i wyposażenia. Przejście do kabiny, demontowalne pozwalające na serwis podwozia, zapinane do otworu w kabinie nierdzewnymi klamrami. Specjalny fartuch gumowy pozwalający na swobodny ruch kabiny i zabudowy. Przejście wyposażone w drzwi po stronie nadwozia, kabiny lub w dwie sztuki zapewniające izolację termiczną i akustyczną. Dach przystosowany do montażu instalacji fotowoltaicznej.

Wyposażenie