SKRZYNIE Z ŻURAWIEM

Ciężarówki z HDSem

czyli hydraulicznym dźwigiem samochodowym są szeroko stosowane na placach budowy, w portach, na terenach przemysłowych i wszędzie tam, gdzie konieczne jest podnoszenie ciężkich przedmiotów. Są wykorzystywane do przenoszenia elementów konstrukcyjnych, kontenerów, maszyn, materiałów budowlanych i wielu innych rodzajów ładunków. Ich wszechstronność sprawia, że są nieocenionym narzędziem w wielu branżach, a ich różne rozmiary i możliwości podnoszenia pozwalają dostosować je do różnych zastosowań i wymagań operacyjnych. W firmie Acord proponujemy nowoczesne rozwiązania i dopasowujemy je do potrzeb klienta, stąd mnogość konfiguracji tego typu pojazdów.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE I WYPOSAŻENIE

Montaż żurawia na tylnym zwisie, za kabiną lub na skrzyni ładunkowej w miejscu wskazanym przez klienta.
Możliwość wyposażenia w dodatkowe nogi podporowe, montowane pod ramowo, spawane w konstrukcji nadwozia lub montowane z przodu kabiny.
Wzmocniona konstrukcja ramy o specjalnym przekroju skrzynkowym, odporna na naprężenia skrętne zapewnia doskonałą stateczność i bezpieczeństwo pracy.
Możliwość wykonania specjalnej, obniżonej konstrukcji ramy. Jest to bardzo ważny aspekt dla klientów przewożących kontenery.
Możliwość wyposażenia nadwozia w łoże żurawia na przedniej ścianie, uchwyt rotatora, wideł, chwytaków do palet, itp.

Wyposażenie