TRANSPORT ZWIERZĄT

Naczepy wykonane w systemie zamkniętym, zabezpieczające przewożone zwierzęta przed wpływem czynników chorobotwórczych:​

Poniżej prezentujemy szeroką gamę pojazdów do transportu żywca. Są to zarówno zabudowy na pojazdach ciężarowych, jak i przyczepy i naczepy. Pojazdy te są skonstruowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie przewożonych zwierząt, ale również o bezpiecznej, ergonomicznej i wygodnej pracy użytkowników pojazdu.

Pojazdy te oferują wiele rozwiązań. Niezwykle ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków poprzez zastosowanie układów mycia, karmienia, pojenia, wentylacji, dezynfekcji oraz systemów monitorowania warunków nie tylko na postoju, ale także w trasie.

Zawieszenie SAF lub BPW w układzie z osiami skrętnymi hydraulicznie i podnoszonymi.

Możliwość doposażenia w systemy takie jak czujniki parkowania, kamera cofania, lokalizator GPS, czujniki ciśnienia w oponach, wspomaganie przy ruszaniu, kontrola obciążenia osi.

Możliwość wyposażenia w system wagowy opierający się na belkach tensometrycznych do precyzyjnego pomiaru ładunku naczepy.

Winda hydrauliczna umożliwiająca załadunek z każdej strony, wyposażona w składane przegrody zapewniające bezpieczeństwo załadunku. Możliwość pracy w zakresie od podłoża do poziomu górnego pokładu.

Nadwozia do przewozu koni​

Nadwozia do przewozu piskląt

Wyposażenie